בחרו את מתנת יום ההולדת המושלמת

רבים מאתנו מתלבטים מהי המתנה המושלמת ליום ההולדת לאנשים אהובים או למכרים. הרצון לקלוע לטעמם של בעלי השמחה הוא גדול, גם אם תמיד אפשר לצרף פתק החלפה. המאמר יציע רעיונות שונים לבחירת המתנה המושלמת.

 

בושם במתנה

בושם במתנה הוא רעיון מצוין למתנת יום הולדת, בעיקר של מישהו אהוב שאתם מכירים את טעמו. בשמים לגברים ולבטח בשמים לנשים תמיד יתקבלו באהבה ויעידו על יחס אישי, הערכה והשקעה במתנה יוקרתית. כאשר רוצים להעניק בושם למישהו שלא ידוע מה הבושם האהוב עליו, רצוי לבחור בבושם קל ללא ריחות כבדים ומתוקים מדי. רוב האנשים מעדיפים ריחות רעננים ונעימים. עם זאת, בשמים לנשים מבוגרות יכולים להיות מתוקים יותר. אפשר לשלב במתנה גם מוצרי טיפוח אחרים כמו: קרם גוף, קרם ידיים וכד’. ישנן אריזות מוכנות סט בשמים שאפשר לרכוש. גם בשמים לגברים יכולים להגיע בסט עם מוצרי טיפוח כמו: קצף גילוח, קרם גילוח וכד’. העיקר שהמתנה תיארז בצורה יפה ותלווה במכתב אישי.

 

תכשיט במתנה

רכישת תכשיט כמתנה גם הוא פתרון נפלא בעיקר לנשים. לא סתם אומרים שיהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה. לא משנה באיזו צורה או גודל, תמיד תכשיט יהלומים יתקבל בברכה. גם תכשיט מזהב, כסף או נחושת כמו שרשרת, צמיד, עגילים או טבעת, יוערך מאוד. ככל שהתכשיט יהיה מעוצב יותר, כך יוסיף שיק וסטייל, ומקבלת המתנה תוכל להתאימו לפרטי הלבוש שלה. ישנם גם לא מעט גברים שיעריכו תכשיט כמתנה. הרבה גברים אוהבים לענוד שעוני יד, צמידים או גורמטים, וניתן להתאים אותם לפי אופיים ואישיותם.

 

גיפט כארד לרשת הלבשה

מתנה נוספת על פי תקציבכם שאינה מצריכה חיפוש או קליעה לטעם היא רכישת גיפט כארד לאחת מרשתות ההלבשה. את הכרטיס ניתן לרכוש באינטרנט ולהגיש לבעל השמחה במעטפה או במייל עם ברכה אישית. המתנה תוערך מאוד ובעל השמחה יוכל לצאת מיד לשופינג וליהנות מהמתנה.

 

שובר לספא או לארוחת בוקר

כמו הגיפט כארד, שובר ליום כייף בספא המשלב ארוחת בוקר זוגית, או שובר זוגי לארוחת בוקר באחד מבתי הקפה המובילים, הן מתנות שלא מצריכות חיפוש רב, וגם בן או בת הזוג של בעלי השמחה יוכלו ליהנות מכך. באותה מידה תוכלו להזמין את יקיריכם ליום כייף בספא או לארוחת בוקר וליהנות איתם ביחד. זוהי מתנה אישית שתגרום לחוגגים לצאת מהבית ולכייף בכל זמן שירצו.

 

כרטיסים או מנוי לתיאטרון וגם מסעדה

אנשים רבים אוהבים לצאת להצגות ולבלות עם בני זוגם בארוחה טובה. תוכלו לרכוש שובר או כרטיסים לבילוי באחת מההצגות המובילות או לרכוש ליקירכם מנוי לכמה הצגות. בנוסף, שובר זוגי לארוחת גורמה נחשב למתנה נפלאה לאנשים האוהבים לאכול וכך גם יחגגו את היום השמח שלהם. רעיון נוסף הוא הזמנה של שף הביתה בהפתעה. בדקו שהחוגגים נמצאים בבית והפתיעו אותם בארוחת שף שיגיע עד אליהם ביום ההולדת ויבשל ארוחה מדהימה.

 

שובר לסדנה בכל זמן נתון

רכישת שובר לסדנה על פי טעם והעדפה אישית כמתנה מקורית ומיוחדת יתקבל באהבה. אם יקיריכם אוהבים לבשל תוכלו לרכוש שובר לסדנת אוכל, אם אתם יודעים שהם אוהבים טבע או פרחים תוכלו לרכוש שובר לסדנת שזירת פרחים או סדנת יוגה בטבע וכד’. אם הם מתעניינים במיסטיקה תוכלו לרכוש שובר לסדנת נומרולוגיה או לקריאה בקלפים ועוד.

לסיכום, אם אתם רוצים לתת מתנה לבן או בת משפחה קרובים פשוט תשאלו מה היו רוצים לקבל וכך פחות תתעסקו בזה ותקלעו בול!

כתיבת תגובה