כיצד נמצא בשמים מקוריים בעלויות נמוכות?
בשמים במחירים הזולים בישראל

כיצד נמצא בשמים מקוריים בעלויות נמוכות?

מעוניינים להתחדש בבושם יוקרתי ומקורי עם ניחוח משכר? חפשו את המבצעים והשוו מחירים. המאמר ייתן טיפים לרכישת בשמים מקוריים בזול.

הקרב על הבושם
כדי להשיג בשמים מקוריים בזול, יש לעשות סקר שוק, אך קודם כל קבלו מושג בעצמכם באיזה בשמים תרצו להתמקד. אם המליצו לכם על בושם מסוים או שהרחתם אותו על מישהו אחר, אל תמהרו עדיין לרכוש אותו. לא בטוח שהבושם “יישב” על גופכם כמו על גוף הממליצים. הטוב ביותר הוא לרשום את שם הבושם המומלץ, לגשת לחנות ולבקש דוגמית אותה תנסו מספר ימים על עורכם. אם אכן הריח מתאים לכם – רכשו את הבושם. לפני הרכישה, כדאי לערוך סקר שוק ולבדוק מחירים ומבצעים. בשמים מקוריים בזול ניתן למצוא במבצעים של 1+1 או 3 והרביעי בחינם וכן הלאה. ישנם אף מבצעים של בושם בשילוב מוצרי קוסמטיקה אחרים או כמה בשמים שאינם זהים בסוגם. כך תוכלו לתת במתנה את המוצרים האחרים הנכללים במבצע. גם חיפוש באינטרנט יכול להוזיל עלויות ולעזור בסקר המחירים.

בשמים לקראת החגים
מבצעים טובים תוכלו להשיג בעיקר לקראת החגים גם לנשים וגם לגברים. בדרך כלל הבשמים יגיעו במארז חגיגי, אך ניתן למצוא אותם גם בבודדים. חנויות פטורות ממס מציעות הנחות גדולות, והיתרון הוא שהן ללא מע”מ. תוכלו למצוא מותגים רבים בזול כמו: נרסיסיו רודריגז, דיור, גוטייה, שאנל, פראדה ואחרים שתמיד חלמתם שיהיו לכם. בנוסף, המבצעים בחנויות בעיקר לקראת החגים הם בתשלומים נוחים, כך שניתן לחלק את הרכישה ולהקל על עצמכם. נסו את הטסטרים ורכשו את הבושם המתאים לכם.

איזה בושם כדאי , פרפיום או או-דה טואלט?
ישנם סוגים שונים של בשמים, שההבדלים ביניהם הם מידת הריכוז של הבושם וההרכב שלו. הפופולריים ביניהם הם פרפיום או או-דה טואלט. בושם מסוג פרפיום נותר על הגוף לאורך זמן ונחשב לחזק יותר. יש בתוכו מאה אחוז תמציות של בושם וכ-86% אלכוהול. לעומתו האו-דה טואלט עם כ-80% אלכוהול ומאה אחוז תמציות בושם. בשל אחוז האלכוהול הנמוך יותר, הריכוז שלו פחות ב-5% מהפרפיום. לפיכך, הוא חלש יותר ונותר על הגוף כשעתיים. עם זאת, מחירו זול יותר מהפרפיום. מבחינת האיכות, ככל שהבושם נטול אלכוהול, כך הוא פחות חזק ולא כופה את הריח שלו על הסביבה. למשל, או-דה קולון הוא כזה. בושם זה מרענן, נותר על הגוף פרק זמן ארוך יחסית וגם זול יותר. ניתן להשתמש באו-דה טואלט ליום יום, לפעילות ספורט ובקיץ, ובפרפיום לאירועים ומפגשים חברתיים. ככל שתקפידו להתאים את הבושם לגופכם, כך גם תקבלו מחמאות על הריח הנעים שאתם מפיצים בסביבתכם.

היכן להתיז את הבושם?
אין להתיז כמות רבה של בושם, ויש להקפיד ולהתיזו בנקודות הדופק. פרקי הידיים, הצוואר, מתחת לאזנים ובחלק הפנימי של המרפק, הן הנקודות בהן הבושם ייספג וישאיר ניחוחות מרעננים. כאשר משתמשים גם בקרם גוף באותו ניחוח או ללא ריח, הבושם ייוותר על הגוף והקליטה שלו על העור תהיה אופטימלית. חשוב לא להתיז בושם כאשר חשופים לשמש לאורך זמן, כיוון שהבושם יכול להותיר כתמים על גופכם. במידה ומוכרחים, יש להתיז בושם נטול אלכוהול ולצאת לשיזוף בים. התאימו את הבושם גם לעונה – בקיץ רצוי להתיז בשמים בעלי ניחוחות פירותיים ורעננים, ובחורף מומלץ להשתמש בבשמים כבדים ומתוקים יותר.
בנוסף, כדי לשמור את בקבוק הבושם כהלכה, יש להניחו במקום יבש וקריר. אם צבע הבושם משתנה, ריחו נעשה חמוץ או שהוא הופך לסמיך, כנראה שהתקלקל, מה שקרוב לוודאי ישפיע על הניחוח שלו. כל עוד הבקבוק לא נפתח ונשאר באריזתו, הבושם יישאר תקין.

כתיבת תגובה