מוצרי טיפוח ובשמים כמתנה
מוצרי טיפוח כמתנות

מוצרי טיפוח ובשמים כמתנה

נשים וגברים משתמשים במוצרי טיפוח באופן קבוע, ועל כן רוכשים אותם לעיתים קרובות. ניתן לרכוש את המוצרים בזול ועדיין לחסוך. המאמר יציע רעיונות לרכישה משתלמת של בשמים ומוצרי טיפוח בשבילכם או כמתנה.

 רכישה משתלמת של בשמים יוקרתיים

את מוצרי הטיפוח ורכישת בשמים בזול כדאי לרכוש בחנויות הפטורות ממכס ובקנייה מרוכזת. בשמים בזול ניתן למצוא בדרך לחופשה בחו”ל, אז יש זמן לרחרח, להתיז ולנסות את הבשמים השונים. כמו כן, קנייה מרוכזת תחסוך זמן והתרוצצות בחנויות אחר הבשמים ומוצרי הטיפוח האחרים. שיטה נוספת לרכישת בשמים בזול היא באמצעות האינטרנט שמאפשר גם השוואת מחירים. גם כשרוכשים בשמים בזול במבצעים, הרכישה משתלמת. בעיקר לקראת החגים החנויות יוצאות במבצעים שונים המשלבים בשמים ומוצרי קוסמטיקה וטיפוח אחרים מאותו סוג או שונים. כאשר המבצעים כוללים מוצרים שונים, ניתן גם להעניק מוצרים שונים שרכשתם כמתנה. כך תוכלו לחסוך בעלויות גם על המוצרים שלכם וגם במתנות.

האם כדאי לתת בושם במתנה?

בושם כמתנה יכול להיות רעיון מצוין כאשר מכירים את המשתמש בו ויודעים מה הוא אוהב. זוהי מתנה יוקרתית ואישית שיכולה לפתור את דילמת המתנות בימי הולדת, חגים ואירועים אחרים. אם קונים בושם לחברה קרובה או לבן משפחה, הם יעריכו זאת בעיקר כי אתם מכירים את טעמם. בנות מאוד אוהבות בשמים, כך שאם תעניקו בושם איכותי במתנה לחמות, לאמא או לאחות, הן יהיו מאושרות. אם אתם רוכשים בשמים בזול ומעוניינים לתת אותם כמתנה לאדם זר, בחרו בבשמים קלים ולא עם ריחות כבדים מדי. רוב האנשים מעדיפים ריחות רעננים ופחות מתוקים.

מוצרי טיפוח לגבר כמתנה

גברים רבים מטפחים את עצמם בעשור האחרון ומשתמשים במוצרי קוסמטיקה, גילוח ובשמים לגברים בדיוק כמו נשים ולעיתים אף יותר. ניתן למצוא שפע של מותגים במחירים זולים ובמבצעים, וכך להעניק לגבר המטופח מתנה איכותית ומשמחת. זה לא שאתן רומזות שהוא צריך לטפח את עצמו, אלא להיפך, זה מראה על תשומת לב ויחס אישי. תוכלו לרכוש מוצרי גילוח כמו: אפטרשייב, משחת גילוח, קצף גילוח, או מוצרים אחרים כמו: קרם פנים, דיאודורנט, ג’ל לשיער ובשמים. גברים המקפידים על מראה מטופח ובעיקר אנשי עסקים, מבקרים אף באופן קבוע במכוני הספא או אצל הקוסמטיקאית, ומקבלים המלצות על תכשירים בהתאם לסוג עורם. רכישת מתנה של מותג בו הם משתמשים, תתקבל בברכה.

הבושם הוא ידידה הטוב של האישה

כאשר מעניקים בושם לאישה, בעיקר אם יודעים מה היא אוהבת ובמה היא משתמשת, זוהי מחווה רומנטית כמעט כמו לקנות לה תכשיט מזהב, אלא שזה יותר זול. לא פעם עולה השאלה: האם כדאי לרכוש בושם או-דה טואלט או בושם פרפיום? את ריחות הבשמים מפיקים מהטבע או במעבדה, ולכן חשוב לדעת את אחוז האלכוהול בבושם. בושם לנשים עם כמות גדולה של אלכוהול יהיה חזק וכבד יותר מבושם נטול אלכוהול או עם פחות אחוזים. זה למעשה ההבדל בין או-דה טואלט לפרפיום. לבושם מסוג פרפיום יש אחוז אלכוהול גבוה ולכן הוא נשאר על הגוף זמן רב. הוא יותר מרוכז ומגיע בבקבוק ללא התזה. לעומתו, האו-דה טואלט כולל פחות אחוזי אלכוהול, והאו-דה קולון או הפרש עוד פחות ממנו. לניחוח המתוק והחזק של הפרפיום יש השפעה חזקה ולא תמיד מתאים לשים אותו. הבושם מתאים לאירועים ויש להתיז מעט ממנו. בניגוד לכך, או-דה טואלט או או-דה קולון מתאימים יותר לנשים שאוהבות ניחוח טרי ורענן, ונוהגות להתבשם כחלק משגרת היום יום.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה